De overheid streeft ernaar dat in 2035 de meeste scholen inclusief onderwijs bieden. Veel scholen zetten al mooie stappen binnen de mogelijkheden die er op dit moment zijn. Maar wat zijn de mogelijkheden precies? Steunpunt Passend Onderwijs heeft ze op een rijtje gezet.
Ruimte in regels
Op de nieuwe pagina ‘Ruimte in Regels’ laat het Steunpunt duidelijk zien welke mogelijkheden er nu al zijn om de stap richting inclusief onderwijs te zetten. Hierbij maken zij onderscheid in drie deelgebieden:
- Ruimte voor maatwerk binnen de school/het schoolbestuur;
- Ruimte voor samenwerking tussen scholen;
- Ruimte voor samenwerking tussen onderwijs en zorg.
Op de pagina’s vind je ook verschillende praktijkvoorbeelden. Handig om van elkaar te kunnen leren. We hoeven tenslotte niet allemaal zelf het wiel uit te vinden, niet waar?!
Meer informatie
Heb je vragen over de mogelijkheden binnen ons samenwerkingsverband? Neem dat vooral contact met ons op!